3 náměty pro péči o obličej po 30 Co dermatologické problémy objeví, 30?

Dr. David Banka, hlava státu, Státní Asociace Dermatologie z New Yorku, tvrdí, že hlavní kožní problémy, s nimiž se ženy v jejich. Banka dále uvádí, že pokožka dostane tón mnohem více nudné.To vše je proto, že s odstupem času, buňky našeho povrchní tkáně jsou prolévání schopnost rozdělit a také a oloupeme. Z tohoto důvodu, mrtvé buňky zůstat přilepená na kůži a také způsobit tento zbavit jeho původní lesk. Co mám dělat? Ale, jak už jsme ti řekl, wellness kůže není ztraceno.

Tipy pro péči o pleť

Postupujte podle těchto tipů a budete se zotavit. Mít útulný, teplý obklad nebo stejně jako colócatela tváří v tvář několikrát denně. Tato technika je vhodná pro boj s akné, protože zabíjí bakterie a snižuje zánět. Tato kyselina má potenciální zlepšit jak ve struktuře, jako je vzhled pokožky. Odstraňuje vrásky a také minimalizuje hyperpigmentace vyvolané akné, stejně jako slunce přímé expozice.

Tipy pro péči o pleťUdělat pastu s 2 lžíce jogurtu, 1 lžíce ovesná mouka a 1 polévková lžíce medu. Použít tuto směs na čistý obličej v kruhovém pohybu. Nechte ji nahradit alespoň minutu: oves a také zlato hidratarán kůže, zatímco kyselina mléčná v jogurtu bude snížit zánět, a také zvýšit produkci kolagenu. Postupujte podle těchto tipů na péči o váš obličej, stejně jako budete považovat změny. Je to jednoduché, stejně jako v několika dnech, budete mít možnost, aby rozvířit svět s novou tváří.

Já už mít na paměti, “šílený” 20 stejně jako jste si vlastně prošel překážku, 30, jste skutečně s největší pravděpodobností zjištěno, že známky toku času skutečně začaly mít výsledek na tváři. To je z tohoto nového desetiletí, kdy kosmetické stává vynikající spojence odložit vzhled záhyby, a také poskytnout dodatečnou vyžívá, jak to vypadá zářivé. Z tohoto důvodu, a také proto, že naše kůže začne zažít konkrétní změny, které jsme spočítali za pomoci Claudia di Paolo, elegance hunter a facialista, aby nás nabízíme 10 tipů pro péči o obličej musí být vynikající. Nezapomeňte!

Některé základní informace

Pleť začíná měnit: proces oxidace začíná o 25 let, takže 30 jsou klíčem k být brána vážně v léčbě a jejich cílem je chránit mládež, rozšířit velikost čas a omezit na optimální indikace stárnutí. Pořiďte si krásu rutiny: ráno a v noci, visí ven na vlastní pěst, aby léčit sami, stejně jako k opravě kůži před poškozením vytvořil po celý den.

Některé základní informace10 minut vám stojí za to jít výsledkem produkty budete využívat. Očista v minulosti a po Umytí obličeje, kromě toho, že radost, kterou nám nabízí pocit, že pleť dýchá. To je počáteční gesto považovat za léčbu stejnou. K tomu, bychom měli zvolit čistící mléko jako úplně první krok, následuje gel na mytí a, nakonec, jednou objasnit tyto dva kroky, můžete použít hydratační krém. Tímto způsobem, jsme se zbavit všech nečistot, aby se zajistilo, že když jsme používat produkty na kůži, aby být citlivý, aniž by cokoliv, aby bránit svůj optimální vstřebávání. Je tzv. triple pořádek’. Den, večer: Nastavit rozdíl mezi denní krém a večer je velmi důležité, vzhledem k tomu, že každý výrobek je upraven pro denní dobu a má také několik různých dopadů.

Počáteční vás chrání před znečištěním a také vnější zástupci, zatímco druhý je definován tím, že je extra regenerační a také pomáhá, aby tuto činnost v kůži, jako to je v noci, když tam je vyšší regeneraci stejné. Každé ošetření pleti: zlaté pravidlo při nákupu kosmetiky. To je mnohem lepší, aby malé, ale účinné pro vaši pleť druhu, které používají mnoho produktů s pár výsledků. Pokud patříte mezi ty, které používají páru, kosmetiky, vaše jádro bude určitě: trojitý čistící, oční krém (může být stejné pro den a noc).

Postupy pro krásnou pleť

Pokud, jako ve skutečnosti, můžete raději investovat peníze a čas, v ochraně mladých lidí, základní může být: tři-způsob čištění, krém, tvar očí, denní krém, večer krém a peeling. Zdravé a vyvážené, stejně jako vyvážené stravy: Naše každodenní rutiny a potraviny také mít vliv na kůži, zejména, když budeme ignorovat. Vody, ovoce nebo zeleninu jsou ideální zdroj pro hydrataci a také dodáváme komponenty, které potřebujete mít kůži, která je mnohem větší pozor.

Zbytek minimálně 8 hodin: dávky v mateřství a také fungování hodin je těžké k odpočinku, nebo dokonce odpočinku více než 8 hodin. Bránit svou dobu odpočinku, pokud máte v úmyslu, aby se zabránilo, že jak roky projít, pozorovat v obličeji. Ne zneužívat kosmetiku: Nyní, že dopad nahý je tak elegantní, i když musíme vždy mějte na paměti, že kůže je mnohem více chráněna, pokud bude make-up-y.

Postupy pro krásnou pleťProto, vybrat kapalina nadace nebo BB krém, denní, to by bylo určitě ideální věc, protože jsou mnohem lehčí. Pozor na sluneční světlo: Podívejte se, nás zrzky vytváří v nás pocit kouzlo, ale musíte postarat. Existuje mnoho make-up, který kromě stínu, chránit před sluncem, stejně jako jsou nejlepší spojenec pro kdykoliv v roce. Pomocí nich by mohl být dobrý způsob, jak to udělat 2-na-1 s make-up denně. Kosmetika bez parabenů: Využít to, že teď jste mohli zjistit, kosmetické biotechnologie (to nejlepší z přírody, stejně jako nejlepší z vědy najít jeho účinnost), vzhledem k tomu, že výrazně více odvolání společnosti budou určitě vybrat řadu výrobků bez parebenes nebo silikonové, které mají tendenci k pokrytí póry, stejně jako vítr být škodlivé. Využijte je a také se budete určitě vidět, jak kousek po kousku, vaše pleť se viditelně zlepšuje.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here