5 nápady pro péči o pleť na jaře

Na jaře se chystá ukázat a také s tím, že odvolání rutiny pro ošetření pleti si musí transformovat, aby vypadat nádherné. Kůže je první orgán, který zjistí, že změny v prostředí, z tohoto důvodu jejich péče vyzývá k jedinečným zaměřením. Salud180 vám dává v souladu s nápady pro péči o pleť na jaře. To je velmi důležité připravit kůži před první paprsky slunce. Používat opalovací krém, protože sluneční světlo expozice, problémy a stáří pokožky.

Vybírání krém, který je nejvhodnější pro váš typ pleti, aby se zabránilo extra tuku, nebo na druhé straně, že suchý. Cvičení často, tímto způsobem oxigenas tělo a kůži. Při cvičení a sportovní aktivity s pot zbaví toxických látek, které jsou škodlivé pro zdraví vaší pokožky.

Obrana proti slunečnímu záření

V horkém období alergie zvyšovat, takže byste měli věnovat pozornost jedinečné vaší pleti, protože některé z těchto podmínek podráždění a zarudnutí kůže. Pro zobrazení krásnou pleť a žádný zánět, aplikovat v souladu s mask: Používejte hydratační krémy noc a den chcete-li udržovat pokožku v kondici, větší pružnost a také pružnost. Mějte na paměti, že se teď rok, pleťové vody, musí být lehčí. To trvá dva a také půl litru vody denně, tím hydratovat kůži zevnitř, stejně jako se můžete vyhnout vzhled tíživý černé tečky, stejně jako černé tečky. Vypadá hladký a také šplhat kůže s touto základní elegance rutina.

Obrana proti slunečnímu zářeníNezapomeňte, že spolu s se vyvážené stravy plánu péče pro vaši pleť a také své zdraví jako celku. Na jaře se ukáže, a také se to dlouhé dny a také skvělé počasí. Vzít sluneční světlo má četné výhody, a pomáhá nám, abychom jmenovali alespoň několik bodů, vitamín D, tak nezbytné pro mnoho z našich funkcí. Nicméně, tam jsou, které potěší v “Lorenzo” s péčí a také chránit naši pokožku před jeho škodlivými vlivy. Níže bychom vám připomenout některé pokyny, lékařsky potvrzeno, pečovat o vaši pleť to jaro. Velmi zdravé a vyvážené dosáhnout broceado ideální a vypadají mnohem více zdravé je konzumovat ovoce a zeleninu. Tyto potraviny jsou bohaté na karotenoidy, s četnými majetku zdravé, které zlepšují imunitní systém a nabídnout kůže barva mnohem více zlata.

Výzkumné studie nedávno zveřejněné v časopise Journal of Zemědělské a Potravinářské Chemie má ve skutečnosti bylo zjištěno, že flavonoly v hroznech podobně mají vysokou antioxidační sílu a také chránit pokožku před škodlivými výsledky ultrafialového záření. Studené studené počasí zcela suché, hodně kůže. Podle španělské Akademie Dermatologie, stejně jako Venerologie, je vhodné využít hydratační pleťové vody, stejně jako krémy, jako jsou ty, které obsahují glycerin, propilén-propylenglykol, močoviny, nebo soli mléčnan.

Podívejte se po vaší kůži

Na jaře, i když teplé slunce s menším tlakem, je také nutné využít sluneční světlo obrany. Jednoduše využít aspekt 15, zatímco pro dlouhodobé expozice slunečnímu záření je doporučeno použít proměnné větší. To je praktické vidět roční kožní specialista, konkrétně těch jedinců, s kůží, která je navíc jasné, zkontrolovat játra oblastech a také krtci. Nechte za chladu zimy, která obě vliv kůži dát cestu k nové teplém období, na jaře.

Podívejte se po vaší kůžiNa jaře jsme vystavit mnohem více kůže na čerstvém vzduchu, slunečním světle hodiny jsou delší, stejně jako budeme investovat ještě více času venku. Každý jeden z těchto prvků jsou nezbytné při pohledu po vaší kůži, stejně jako vy potřebujete, aby zvážila při výběru kosmetiky. Dobrý čas, znamená to, že změna oblečení v šatníku, dláždit cestu, aby oděvů více chladnější ve srovnání s předmětem ještě větší oblasti kůže, ve srovnání s v zimní sezóně. To vytváří kůže je vystavena složek životního prostředí po měsících pokryta. Spoléhat na druh kůže máte, tato změna bude mít vliv v podstatě.

Obecně platí, že jedinci s kůže tmavší budou méně ovlivněny jak jejich kůže se přizpůsobí slunce nebo vítr. Skiny jasné, okamžitě si všimnete, jak sluneční světlo začne se projeví. Každý z kůží by měla sdílet je nabídka, význam pro zdraví vaší pokožky. I když v současné době není zřejmé známky nebo žádné úpravy, s let jste mohli vidět, jak se vaše pleť, pokud to přináší určité problémy, které by mohlo být zabráněno nebo prodloužena, pokud máte péči o vaši pleť.

Právě zde je 10 jednoduchých tipů pro péči o vaši pleť v zimě

Hydratace: hydratace je nezbytné, postarat se o vaši pokožku během celého roku, stejně jako celý váš život.

Právě zde je 10 jednoduchých tipů pro péči o vaši pleť v ziměBez ohledu na to, jaký typ pleti máte, nebo problémy, které jste mohli mít na své kůži. Hydratace je důležité, aby vyživují pokožku. Přirozeně, pokožka má zvláštní úroveň hydratace, přesto jsou lidé, které vrhají ještě více vody ve srovnání s povinni trvale zdraví a wellness. Nedostatek hydratace by mohla odhalit v estetické problémy, jako je suchá kůže, svědění, a dokonce dosáhnout mají atopické kůže. Překonal estetické, tyto problémy by mohla způsobit špatné pohody jedince. Pro, že důvod, aby v pravidelné hydrataci je nutné. Jen musíte vědět, stupeň hydratace třeba podle vaší pleti druhu. Na jaře to přijde, že je to nezbytné, protože kůže je ovlivněna větrem, stejně jako slunce, a také může snížit úroveň hydratace vaší pokožky. Vezměte na vědomí, na krku a také v dekoltu: v těchto dvou místech začnou chodit venku na jaře. Po měsících s headscarfs, vysoké límce, teď oděvů ukazuje těchto oblastech. Stejně jako všechny tyto části, které expondrás, že největší vliv na kůži extra slim a také jemné to je, krku i dekoltu.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here