Dynamite Fish, názory, recenze, cena, kde koupit, lékárna, diskuze

Dynamite Fish, názory, recenze, cena, kde koupit, lékárna, diskuzeČtenář Approved How na Ryby pro Dynamite Fish BassFive recenze Částí:Znát Své Rybářské ConditionsPicking Právo LureSelecting Právo LineChoosing Právo RodEmploying Právo TechniqueCommunity Q&AWhether jste konkurenční sportovní fisher, nebo jen chcete strávit příjemné odpoledne názory s rodinou cena na jezero, bass rybolov je obtížné zábava, pokud nejsou řádně vybaveny.

Příroda je nepředvídatelná, ale pokud jste pochopili návyky bass a podmínky, které jsou rybaření, můžete používat diskuze nejúčinnější techniky a zařízení pro přistání velkolepýúlovek.Part1Knowing Své Rybářské ConditionsImage názvem Ryby pro Basu Krok 1 Pochopit návyky bass v každé sezóně.

>>> Dynamite Fish cena -50% <<<

Dynamite Fish, forum, recenze, názory, výsledky, diskuze

Na jaře a v létě poskytují ideální Dynamite Fish podmínky názory pro rybolov bass bude krmit blíže k pobřeží brzy ráno a přesunout forum se do otevřené vody kolem potoka programy a struktury, později v den,.Rozdělte na jaře do 4 segmentů optimalizovat recenze tření chování. Pre-potěr, potěr, post-potěr, a výsledky, diskuze pozdě na jaře vyžadují názory různé Dynamite Fish recenze přístupy.Dynamite Fish, forum, recenze, názory, výsledky, diskuze

  • Pre-potěr má rybolov výsledky, diskuze kolem forum 8-15 stop (2.4–4,6 m) v hloubce, spawn vás posune do hloubky směrem k jejich trdliště, post-potěr vás přesune zpátky do 8-15 stop (2.4–4,6 m), a pozdní jaro je optimální čas na ryby kolem struktur a pobřeží.
  • Během zimy a nižší teploty, bass nebude vynakládat mnoho úsilí a bude jen kousnutí, když návnada je okamžitě v rámci svých strike zone.
  • Bass jsou nevyzpytatelné, výsledky, diskuzepodzimu ale bude krmit blíže k břehu, jak teplota klesá.Obraz s názvem Ryby pro Basu Krok 2Optimize terénu.
  • Bass rád, aby zůstali blízko k určité oblasti, nebo skrýt uvnitř trosek v závislosti na počasí, denní dobu a v které fázi jejich tření cyklu jsou.

Dynamite Fish, funguje, účinky, zkušenosti

Vegetace, skalnaté Dynamite Fish dno, mělké bytů, padlé stromy, stavby, keře a tráva jsou všechny velké místa nastavit váš funguje obsazení.Větší basy často visí ven pod doky.Obraz s názvem Ryby pro Basu Krok 33Choose vaši polohu na základě denní doby. Basy, jako krmit blíže ke břehu ráno a přesunout funguje se do otevřené vody, později v den.

Ryby z struktur v pozdní odpoledne jako bass bude Dynamite Fish účinky vypadat pro odstín a hlubší vody.Poslal vám tento účinky článek pomůže? Ano NoPart2Picking Právo LureImage názvem BassBait1Fish s crankbaits, když chcete pokrýt hodně vody. Crankbaits jsou nejlepší v světlo, vegetace, skalnaté dno, mělké bytů, a přes zkušenosti keře a tráva. Tyto návnady jsou poměrně univerzální.Dynamite Fish, názory, recenze, cena, kde koupit, lékárna, diskuze Crankbaits přijít buď lipless nebo s rtu a každý z nich je účinný v závislosti na hloubce a rychlosti, při které vám naviják.Použití lipless crankbaits pokud jste rybolov zkušenosti v 1 noha (0.30 m) vody, nebo pokud jste rybaření stejně hluboko jako 50 stop (15 m). Budete muset naviják rychleji, nebo použít lehčí návnada v mělké vodě, vzhledem k tomu, že bude naviják pomalejší, nebo použít větší návnada při rybolovu hlubší vody. Použít konkrétní rty crankbait v závislosti na hloubce vody, protože jsou klasifikovány jako povrchní, střední nebo hluboké potápění na základě 10 lb (4,5 kg), nylon monofil, nebo fluorouhlíkových line.

Dynamite Fish, cena, prodej

Návnada nebude ponořit se tak hluboko, pokud používáte cena vyšší libra line. Účinek se zvyšuje v průměru zvyšuje řádku.Použijte náměstí účet crankbaits nebo cena crankbaits s kulaté, buclaté rty a ostré lomené off nosy, když fishing pro Dynamite Fish cena bass v mělké vodě, kolem dřevo nebo kámen. Nasadit středně potápění crankbaits při rybolovu v 5-10 metrů (1.5–3.0 m) prodej rozsahu.Dynamite Fish, cena, prodej

  • Pokud jste rybolov 12 stop (3,7 m), nebo hlouběji, využití hluboce-potápění crankbaits.Lipless crankbaits může být snadno vytrženy z trávy nebo narazil po čisté dno, vzhledem k tomu, rty crankbait se něčeho prodej praštit a kopat ven, protože rty působí jako deflektor. Tvar vašeho crankbait určuje, kolik pohybu budete mít to, což je důležité v závislosti na teplotě vody, protože basy jsou méně Dynamite Fish aktivní v chladnějších teplotách.
  • S více zaoblené tělo crankbait budete mít širokou zakolísání, které je atraktivní pro basy, které jsou agresivní, obvykle, když je voda teplejší; v kontrastu, tv s plochou crankbait s úzkými strany budou mít přísnější chvění, které je přitažlivější pro bass ve studené vodě, který nebude reagovat na velké přesuny. Obrázek názvem Ryby pro Basu Krok.

>>> Dynamite Fish cena -50% <<<

Dynamite Fish, heureka, kde koupit, lékárna, prodejna

Ryby s spinnerbaits, když chcete rybu přes Dynamite Fish kde koupit rychlé pokrytí. Díky jejich unikátní tvar čepele, se heureka mohou ponořit a být vyvolány Dynamite Fish rychle. Spinner návnady fungují nejlépe, heureka když je větrno a zataženo, protože oni jsou lékárna chtěl vyvolat reakci z basy. Použití rychlejší spinner návnady v jasnější vody a lékárna, prodejna ty kde koupit pomalejší, v blátivější vody.

Obsazení blízko vás jako první pak se vrhl dál na pokrytí větší plochy bez vyplašení ryby. Cílem měnit rychlost, při které můžete získat své obsazení a množství času necháte nalákat dřezu, než se vzpamatovává.Vyberte si spinnerbaits ve standardních nebo weedless. Weedless spinnerbait je dobrá volba, pokud jste rybolov v hodně krycí, ale jsou také těžší nastavit háček. Přidat podvodník háček chytit krátké zarážející ryby.

lékárna

Existují 3 hlavní typy nožů: list, Coloradu a Indianě. Každá čepel typu je efektivní pro různé podmínky.Čepel je nejúčinnější při lovu přes trávu a v čisté vodě, když chcete rychlé vyhledávání. To je dlouhá štíhlá čepel se zaoblenými body na obou koncích umožní rychlejší rotaci a menší odolnost proti vodě.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here