Jak můžete zhubnout? Zanedbávání stravy plány, myslím, že o váš dietní plán

Mezi můj největší smutek i vztek, je, že nabídka se stal pokoj o vině, trestu, utrpení pro ty, kteří chtějí zhubnout. Nedomníváme se, že více než v gramech, kalorií, bílkovin nebo škrobu. Výkon je velmi kontrolované a zvrácené. “Dobrého jídla” jsou jedeni povinnost, navzdory tomu, stejně jako “špatné potraviny” jsou lákavější, že se stal zakázáno, rezervovat být štíhlý nebo considereded jako odměna na konci jejich dlouhé dny dietu.

Psychologie těla

Pojem systém je předurčen selhání, pokud chcete zhubnout. Kromě toho, že to bude poškodit vaše zdraví, v rozporu s, a také puzzle vaše tělo, a také vám špatné pochopení síly, kde ti, kteří donucení, stejně jako jíst saláty bez jakékoli preference, mohou být tenké, stejně jako ty, že “láska výborné jídlo” jsou potrestáni tím, obézní, obézní, nebo zažívá spoustu nemocí.

Psychologie tělaTento vzor myšlenka není platný nebo cenné v životě. Zapomeňte na myšlenku, že strava by měla být omezena, nešťastné, nutné pro vás jít zpět do těla, které místa vás bezpečné, a že zůstává ve zdraví podobně. Zanedbávání navíc pojem” motivační poté, co iniciativa “, kde poté, co skutečně trpěl, bude soukromé, to by mohla být sranda s velkou součást lahodné čokolády, chvilku potěšení, stejně jako škoda, na konci dne. Tady je to fakt o tom, jak vaše tělo funguje, proč jste přibraly na váze, proč budete muset změnit své chápání potravin za účelem prosperovat, musíte se zbavit těchto přidáno liber a ten pocit z utrpení, které přijde, když jste podívejte se na své tělo. To trestá ty ne, on není váš soupeř, vaše tělo má v úmyslu léčit a být v optimální své schopnosti.

To je také to, že to byl skutečně vyvíjen a také je nabídnout vám, jak to bylo si myslel. Proč jsou plány-jsou v význam odsouzena k neúspěchu? Má vlastně vždy byla spotřebována s dámy a kluci o jejich váha, aby lépe sloužit jejich znovu výsledek divu, že stejně jako “plány” ready-to-použití.

Naše realita

Naopak, často jsme zažili nesrovnalosti počasí, sezónní nabídky byly rotující trvání nedostatek, stejně jako dobu trvání normality. Naše tělo, neustále tak inteligentní, má ve skutečnosti získané ze všech těchto zkušeností, žili generace po generaci. V důsledku toho, naše tělo je zvyklé na strachu, hladu, hladem, chybí. Pro náš štít se od těchto proveditelné rizika, vyhledává téměř všude a v každém případě kalorií provedením rezervace. Je to fyzikální chování, které popisuje naše chuť k jídlu nebo vlastní chuti cukru a také tuku.

Naše realitaObě látky extra kalorií, mnohem více energie. Po dlouhou dobu, tyto zdroje kalorií nebo energie byly vzácné. Proto, i když člověk byl z významné rozdíly pro jeho dietu, po určité bohatství, tím těžší časy se v určitém okamžiku stane. Získá byly využity. Pokud se dostanete na dietu, že jste se vyzývají, budete jíst mnohem méně, cvičení, představte si, že ztratíte 5,10,15 kilo navíc. Přesto vaše tělo má vlastně vydržel extrémně (extrémně) vysokého tlaku fyzické, duševní, přídělový systém potravin, stres a úzkost. Tělo analyzuje tato změna postupů a také myšlení jako přípravu na hladovění, období hubených krav.

A také on čeká opravdu trpělivě pro nejmenší vrátit se na potraviny s vysokým obsahem kalorií, že to bude určitě pohybovat rychle, aby se obchod, bezpečný, stejně jako velmi rychle obnovit jakýkoli typ hmotnosti vrhnout po dietě. Statistiky nám ukazují, že 2/3 osob, které se na dietu mají větší váhu po dietě, než na začátku strategii. Jednoduše řečeno, oni získat všechny přesně to, co bylo ztraceno, stejně jako pár kilo navíc. Reaguje na stejný plán jako, že osoby, které by získat úvěr od Paula splácet své finanční závazky s Johnem. To je dočasná služba, která nemá žádnou budoucnost.

Naše vnímání nadváhou

Vím, že strava plány jsou nepotřebné a culpabilisants navíc nám umožňuje zmínit předpoklad, že máme, v naší kultuře, obézní nebo obézní lidé. Vzít v úvahu někdy jako líný, a ne dělat žádné úsilí, aby se zbavit té hmotnosti, měkké, pomalé, atd., Přesto, že to je naopak. Velkou součástí těchto jedinců spočívá v boji, aniž díky versus jeho těla, dietní plán, po dietní plán, čas od času, hubnutí souladu s tím, léčení mnohem více nezbytné po druhé.

Je to boj, který bude jíst z v, škody, vaše důvěra, vaše sebevědomí a také jste uvězněni v začarovaném kruhu. Psychologicky lze také rozpoznat, proč diety jsou nežádoucí, stejně jako neúčinné. Někdo, kdo učinil strava bude vás informovat, že od chvíle, kdy se váš mozek tvrdí, že “nemůžu mít”, že stále touží mnohem více. My všichni jsme lidské, my víme dobře, že jsme se spustit stejně. Co je technika pro zdravé hubnutí, stejně Jako trvale udržitelný? Nejlepší strategie je, že přidávání moderní. Přestaň myslet, pokud jde o kalorií, bílkovin, sacharidů, hladovění. Vaším jediným cílem: je třeba, aby postupně zahrnout skvělé jídlo, aniž by přemýšlel o zbytek.

Naše vnímání nadváhouPřipravit si jídlo jako obvykle, stejně jako, pokud jste přidat okurkový salát? Pár pórek? Na persil fresh na tuto omáčku? Dnes v protikladu k náročné můj normální kávy, a i když jsem byla příprava přírodní šťávy? A když jsem změnil tento kus masa pro čočku? Jednoduše řečeno, přidejte potraviny ze světa rostlin: zelenina, zelenina, ořechy, ovoce, rostlinný olejů. Být to v souvislosti s zeleninu a také zelenina, kterou již máte velmi široké možnosti, opravdu různé preference a také možnosti vaření je bezpočet

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here