Jak můžete zůstat krásná i v zimních měsících

Růžové z chladné tváře-právě tady, pravděpodobně, a také veškeré kouzlo, které vám můžeme nabídnout v zimě. Zbytek je, bohužel, jen ničí náš vzhled a dělá vám investovat hodně času a úsilí zachovat půvab. Nežádoucí zimě prvků je zřejmé, že všechny. Tato mráz, nebo horší, zima rozbředlého sněhu. A navíc-konstantní, stejně jako náhlé změny v úrovni teploty v plus, minus, studený vítr, úpravu tlaku, temné mraky nad, které snižují již tak krátké denní hodiny, po setmění, když jsme se odejít do práce, stejně jako tmavé návratu. Přesto na pracovišti a v domácnosti čelíme další zimní měsíce riziko, a to zejména mohutné Centrální vytápění domu, které nadměrné teplo a také zcela suchý vzduch. Ukázalo se, že velkou část zimy budeme držet ne v pohodlné, dalo by se také stát, těžké podmínky.

Vlasy

Vlasy se stane zcela suché, matné, nepoddajné, a rozdělit konce. Jakékoliv nečekané úpravy v úrovni teploty nemají vliv na prokrvení pokožky hlavy, přerušení zásobování vlasových kořínků kyslíku a krve. Proto, konečky vlasů se stal také suché, vlasy kořeny příliš mastná. Cheviton nabízí posílil ochranu a architektonické materiál pro vlasy a nehty.

VlasyEfektivně chrání vlasové kořínky, části zařízení nižší ztráta vlasů, stimulovat jejich rozvoj, podporu tloušťky, stejně jako množství. Energický prospěšné vlasy zevnitř, nabízí pevnost, pružnost, stejně jako zdravou strukturu vlasů, dát jim sílu a Lesk. Inhibice bezplatné radikálů, pomoci chránit proti poškození na vlasy před negativními aspekty nastavení, agresivních složek z vlasů šampon a také barvy na vlasy. Úspěšně řídit takové problémy, jako suché, tenké, slabé a také nudné vlasy, tenké, křehké a i štěpení nehtů. Jako výsledek vlasy-husté, bohaté a lesklé, a nehty hladké a pružné. Tip # 1. Umýt vlasy s příjemnou vodou. Mějte na paměti, že teplá voda může udělat vlasy slabé, slabé a ještě víc jim, aby vyschnout. Se začátkem zimy je velmi důležité, aby striktně řídit teplotu vody na úrovni při mytí vlasů: voda musí být útulné, nebo dokonce mnohem lépe v pohodě. Ke zlepšení krevního oběhu se doporučuje v čisté postup masáže pokožky hlavy s mírnou, kruhové pohyby.

Nesmíme zapomínat na to, že šampón je čistící prostředek na pokožku hlavy a kondicionér je pro vlasy. Výběru šampon na zimu, musíte, jako ten, který bude určitě držet optimální množství přírodních částí. Tip # 2. Na jaře ignorovat teplé domácí spotřebiče pro sušení a styling vlasů. Začíná podzim, měli byste omezit používání horkých stylingových přístrojů, jako jsou vlasy, a také v současné době jsou běžně vystaveny zcela suchý vzduch.

Vlastnosti zimní péči o vlasy

Za prvé, musí být na sobě klobouky, které pokrývají jejich vlasy před studeným větrem i mrazem. Co by si měli uvědomit, že opilý cool kapiláry v pokožce hlavy omezit, což způsobuje zvýšil vypadávání vlasů. Jako výsledek, výběr mezi nepohodlí, které zahrnují pevné elektrické energie, stejně jako, že vlasy získat nečisté mnohem rychleji, a také zdraví a wellness vlasů, by měl poskytnout přednost poslední a také použít klobouk.

Vlastnosti zimní péči o vlasyZa druhé, v zimě, všechny stejné, nemohl jít ven s vlhkými vlasy. Je rovněž velmi důležité nezanedbávat, že to není doporučeno, aby čisté vaše vlasy hned poté, co byl k dispozici v z ulice, jako vlasy poškozuje náhlé změny teploty. Jako výsledek, umyjte si hlavu, by měla být ne méně než půl hodiny po návratu domu, a také jít ven-jen po vlasy zcela suché. Za třetí, v zimních měsících myšlenky vlasy obvykle šlehačkou. Jistě, v první řadě, nebezpečný tým se skládá z ženy s dlouhými vlasy, které jsou zejména na riziko nachlazení. Majitelé dlouhé vlasy v očekávání zimy, měli byste získat unikátní centrum péče. Obecně platí, že tyto položky nemají volat pro čištění, stejně jako se aplikují na celé délce vlasů.

Většina obnovitelných estetické výrobky jsou vyrobeny na základě fluid keratin úspěšně vědomí o vlasy, nebo silikon, který funguje jako lepidlo, pečlivě opravu poškozen vlasů a obnovu jejich zdraví a přitažlivost. Četné firmy poskytují podobné nástroje v lahvičkách (jeden takový integrované kuličkové ztrácí na celý týden rutinní péči o vlasy). Ale občas jsou situace, kdy nemáme po ruce nějaký druh jedinečné nástroje, v této situaci, může být v souvislosti s úpravami vašich vlasů malé množství jakéhokoli tuku krém.

Že kazí pleť

Stejně tak je možné se obrátit na malé chytrý a také, těsně předtím, než jít ven, lehce posypeme vlasy lakem, který pomůže k získání eliminovat statické elektrické energie. V případě, že vlasy je stylizovaný, je možné několikrát vydělat hřeben, na který chcete použít trochu laku na vlasy. A poslední v kontextu, ne však nejméně vhodná výživa. Protože vlasy získat většinu živin není jedním z těch zařízení, která se používají na vnější straně, a z látek, které se do těla s potravou.

Že kazí pleťTak zlepšit svůj jídelníček s fermentovaných mléčných položky, ryby (ideálně mastnou výběry), obilí, zeleninu a také ovoce, které bude jistě také přispívají ke kráse a zdraví vašich vlasů. Snížené teplotě-když velký teplotní úroveň, rozdíl mezi tělem a vzduchem atmosféru kůže je velmi první aktivně vyzařuje teplo a také vody z horních vrstev, a pak síla power exchange snižuje, kůže, cév utáhnout, vlhkost jde do hlubších vrstev, metabolismus se snižuje, stejně jako se oslabuje výživy buněk. Vlhkost vzduchu-drop-dolů do města, srážky v podobě deště nebo sněhu, je jen zřídka čistá, a často obsahují nečistoty z různých přírodních kyselin, a poté kůži přijde na místo výskytu různých řetězové reakce. Vítr intenzivní letecké kanalizace kůže molekulu vody k vytvoření jeho rozptylu.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here