Mylná představa kalorií na snížení hmotnosti

Každý, kdo se někdy pokoušel zhubnout, bude to doporučuje konzumovat mnohem méně a také cvičení ještě více. Logika těchto postupů je vytvořit kalorií deficit požadovat, aby vaše tělo tát přebytečný tuk udržované. Realita je taková, že pro spoustu lidí dodržovat nízkokalorická dieta skončí v úpadku, konkrétně na dlouho-termín.

Hladovění diety

Dietní režim se nesmí stát účetnictví cvičení a také je důležité si také uvědomit, že to není počet kalorií, zpočátku, ale řadu kalorií příjezdem v krvi, které by měly být vzaty v úvahu v takovém systému. Strava bohatá na vlákninu výrazně snižuje vstřebávání tuků i sacharidů, živin, které jsou pravděpodobně vysoká v kalorií.

Hladovění dietyV této strategii je rovněž mentální faktor pro lidi, kteří se snaží snížit váhu tím, že snižuje kalorií, jídlo okamžitě skončí, že je soupeř spíše než živiny potřebné pro fungování a zachování zdraví. Biologický signál pocitu hladu je změněn přímo do indikátorem úspěchu, místo aby byly vnímány jako signál poslán v těle představovat, že on je hladový a také v absenci základních živin, aby k práci obecně. Definovat konvenční kalorický relevantní pro všechny světa je utopie. Několik proměnných, které mohou mít vliv na počet kalorií názvem pro jednotlivce, jako jsou geny, životní styl, cvičení návyky, atd, To je zajímavé poznamenat, že na celém světě Wellness Společnost uvedla, že chutě začne probíhat pod 2100 kalorií každý den, je číslo mnohem vyšší, než většina programů na základě koncepce snížení kalorií.

Absurdita režimů na základě kalorií

Strategie založené na 1200 nebo snad 800 kalorií každý den, nejsou neobvyklé (900 kalorií, mimochodem, byla strava jídlo typické dietní plán z vězňů v koncentračních táborech během druhé Světové Války). Tyto dietní plány opravdu nízké v kalorií, které ještě dnes existují. Hodně lidí, kteří jsou nuceni v souladu s verzí dietní režim 1600 kalorií za den, bez pochopení, že budou dodržovat nízkokalorickou dietu.

Když budete konzumovat mnohem méně, než vaše tělo by mělo fungovat obvykle, vaše tělo vnímá to jako signál hladu, a také omezení, a také to dokáže přímo do nastavení “finanční” v zájmu zachování jeho provozu. To je jednoduchý biologický pravdu. Metabolismus se zpomaluje, a také pokud jste skutečně snížit váhu na první, hubnutí okamžitě zastaví stejně jako vy nejsou schopni ztratit gram! Tam jsou stovky a také stovky operace pokračovaly v každý okamžik ve vašem těle, kromě toho, že potřebuje palivo, aby provedení těchto několik úkolů.

Pokud vaše tělo není obdržení produktů a energii, kterou potřebuje ve své stravě, to nemá nic jiného výběru, než nabídnout ještě jeden zdroj, který tvrdí, že v jeho vlastním těle. To je obecně si myslel, že tělo bude jen používat své uložené tukové vyplnit tento nedostatek živin, nicméně to není tak jednoduché. Vaše tělo bude také přilákat kosti, svalové tkáně a také tkání, orgánů.

Na absurditu režimy založené na počtu kalorií

Ano, jednotlivé následující takovou stravu, shodit trochu tuku, ale to bude také být na úkor důležitých tkání. Většina lidí v souladu s dietní plán, nízké kalorie jsou opravdu pocit, že jeden nebo více z těchto příznaků a příznaky: vyčerpání, klinické deprese, ztráta vlasů, suchá kůže, zastavení pracovní paměť, potíže se soustředit, změny nálady, nerovnoměrné menstruace nebo dokonce ztráta úrokové sazby v sexu.

Na absurditu režimy založené na počtu kaloriíV době, příznaky a symptomy se zhoršují a tělo se zhoršuje, až nakonec nějaký zdravotní problém, se objevují. Zdravotní problém, stejně jako alergie stát časté, stejně jako, možná, degenerativních podmínek se pravděpodobně uskuteční. Tato degenerace může být rychlé nebo pomalé, v závislosti na vaší stravě režimu bude v podstatě nedostatkem živin. Teorie kalorií absorbuje jídlo být typu uhlí a také zanedbání některé ze základních vlastností, jako je vitalizace; na rovné kalorií toxicita se liší v závislosti na jídlo můžete žít velmi dobře s různými kalorií uvedeny pod průměrem, pokud potraviny, které jsou zdravé a vyvážené, stejně jako živý, stejně jako být nemocný tím, že v počtu pravidelných, ale tuky, škroby, a také maso.

Jednoduše staví, jídlo má zůstat ve spojení s naší buňky a také náš střevní systém. Můžeme mít typické hmotnosti a dokonce i zhubnout tím, že konzumuje jedno jídlo více kalorií, ve srovnání s normální. Na čem záleží, je dietní struktura těchto potravin. Část životně důležitých mastných kyselin, vlákniny, bílkovin, sacharidů, enzymů, vitamínů, minerálů, stopových prvků, atd., Přesně to, co jsou tyto faktory, které budou jistě diktovat metoda, která kalorie budou využity nebo uloženy podle organsime.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here