WondaLips, diskuze, recenze, názory, kde koupit, cena, lékárna

WondaLips, diskuze, recenze, názory, kde koupit, cena, lékárna

Jaká ženy by si nepřála nádherné a plné rty, které jsou nejen smyslné, ale také na pohled nádherné. Ně každá žena má však takové rty přirozeně. Prvním způsobem, po které ženy pátrají, je v takovém případě estetický zásah. Jak však ukazují názory a diskuze, estetické zásahy jsou nejen poměrně drahé, ale také se může stát, že ne vždy budete spokojeny s výsledkem, který na vás za nemalou částku čeká. Vyplnění rtů na těchto klinikách se navíc neobejde bez dlouhého čekání na klinice, na vyšetření, výkon, ale také nějakou dobu, než se s vyplněnými rty budete cítit pohodlně.

Existuje přitom jednodušší metoda. Právě to vám chce tato recenze představit. V této recenzi se podíváme na nový produkt na trhu, který za poslední týdny oblíbilo mnoho žen nejen z česka, ale také z Evropy. Jedná se o krém WondaLips, který má nejen 100 % přírodní složení, ale také obsahuje celou řadu prospěšných složek, díky kterým přirozeným způsobem zvýší objem vašich rtů bez nepohodlné návštěvy kliniky. Všechny informace, které v této recenzi nenajdete se můžete dočíst na oficiálních stránkách produktu.

WondaLips, výsledky, diskuze, forum, recenze

WondaLips, výsledky, diskuze, forum, recenzeJak ukazují některé diskuze (ale také forum), ročně vyhledává estetické kliniky za účelem vyplnění rtů až 40 % žen. Tyto zákroky jsou přitom nejen výrazně dražší než používání krému WondaLips, můžete se setkat také s nepříjemnými výsledky, které jste si jistě nepřála. Oproti tomuto krému na vás na estetické klinice čekají injekce nebo kanyly, kterých je využíváno pro zvětšení rtů využitím kyseliny hyaluronové. Jak vám ukáže také WondaLips recenze, použití tohoto krému je výrazně jednodušší a hlavně zcela bezbolestné.

Forum odborníků i recenze a diskuze dřívějších zákaznic prokazují, že tento krém má velkou výhodu ve své ceně, složení i způsobu, jakým funguje. Zajišťuje přirozené vyplnění rtů, jehož výsledky se projevují velmi rychle. Celý produkt byl testován ve francouzských laboratořích, kde byla vyvíjeno také jeho účinné složení. Veškeré ingredience v tomto přípravku pochází z Evropské unie a mají nejvyšší garanci kvality, která vás jistě jako konečné uživatele potěší. Podívejme se nyní na složení tohoto produktu.

Oficiální stránky: www.wondalips.cz

WondaLips, účinky, zkušenosti, názory, funguje

WondaLips, účinky, zkušenosti, názory, fungujeU každého produktu vás jistě musí zajímat jeho složení, které je hlavním důvodem pro jeho kvalitní účinky, ale také pro jeho oblíbenost. WondaLips účinky jsou na tom stejně, pocházejí nejen z dlouhodobého výzkumu ve francouzských laboratořích, ale také 100 % přírodního složení, které je šetrné nejen vůči vám, ale také životnímu prostředí. WonaLips navíc přichází v podobě nemastného krému, který nezanechává žádné nečistoty a působí příjemně. Zkušenosti zákaznic ukazují, že jeho použití je nejen jednoduché, ale také velmi efektivní a 98 % zákaznic jej označují za kvalitní produkty, který by koupily znovu.

Podívejme se nyní na složení tohoto krému, které je 100 % přírodní. Mezi hlavní ingredience tohoto produktu patří zejména LINEFILL™. Jedná se výkonnou aktivní složku od Provitalu®, která je schopna zvýšit objem adipocytů. Výsledkem jsou právě plnější rty, ale také vyhlazení vrásek. Další složkou je olej ze semen konopí, který má změkčovací a zvlhčovací vlastnosti, díky kterým jsou rty dostatečně hydratované. Konopný olej je navíc kvalitním zdrojem Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin, ale také vitamínu E. Další je kyselina hyaluronová, stejně jako v estetických ordinacích a nakonec 99,5 % čistý kolagen, který působí na hloubkové molekulární úrovni a stimuluje tvorbu kolagenových vláken.

Výhody:

 • Výrazně levnější a bezbolestný (v porovnání s estetickým zákrokem).
 • 100 % přírodní složení.
 • Vyplňuje a tónuje rty.
 • S obsahem kyseliny hyaluronové.
 • Cenově dostupný krém.

Nevýhody:

 • Tento produkt lze zakoupit pouze na stránkách oficiálního dodvatele

WondaLips, prodej, cena

WondaLips, prodej, cenaJednou z největších výhod je rozdíl mezi cenou, kterou zaplatíte na estetické klinice (která se může vyšplhat také do tisíců korun) a použitím krému WondaLips, jehož cena se drží stále na stejné úrovni, a dokonce bývá často podrobena slevám. Čeká na vás přitom velmi podobný a přitom zcela bezbolestný proces vyplnění a tónování rtů, které budou jako rty celebrit, jen levněji, rychleji a bez zbytečné bolesti. WondaLips cena je nižší než u podobných produktů, kterým navíc konkuruje svým 100 % přírodním složením a efektivností, která vás překvapí.

Také proto je prodej tohoto produktu v současné době oblíbený na mnoha místech Evropy. Nyní se podíváme na to, jakým způsobem je možné tento produkt koupit.

WondaLips, lékárna, prodejna, kde koupit, heureka

WondaLips, lékárna, prodejna, kde koupit, heurekaPoslední otázkou, kterou je potřeba v této recenzi zodpovědět je WondaLips kde koupit. Také tato odpověď je velmi jednoduchá, ačkoliv možná některým z vás přijde jako negativní. WondaLips je unikátní produkt za unikátní cenu, také proto chtějí jeho výrobci chránit své spotřebitele a nabízet jej skutečně za tu nejlepší cenu. Místa jako jsou heureka, lékárna nebo prodejna nejsou v současné době pro prodej určena. Místo toho můžete produkt jednoduše objednat pomocí konktaktního formuláře na oficiálních stránkch produktu. Výhodou je také to, že nemusíte pracně hledat nejlepší cenu, jako na heureka nebo lékárna, automaticky máte tu nejnižší možnou nabídku s možností mnoha zajímavých slev a akcí, ale také s mnoha důležitými informacemi o složení, fungování a ohlasech dřívějších zákaznic.

SHARE

9 COMMENTS

 1. Jsem naprosto spokojená s tímto produktem, díky kterému mám plnější a krásnější rty, o kterých se mi dřív ani nesnilo. Nejvíc spokojená jsem s tím, za jakou cenu je tento produkt dostupný v porovnání s tím co bych zaplatila například na nějaké klinice. Nejen že se jednoduše používá, také nezanechává žádné stopy nebo vedlejší účinky. Doporučuji ostatním ženám.

 2. Ne, že bych chtěla mít rty jako Angelina Jolie, ale díky tomuto krému jsem k tomu opravdu velmi blízko a nikdy jsem si nemyslela, že by to bylo možné za takto nízkou cenu a takto rychle. Krém funguje velmi rychle a velmi jednoduše se používá, navíc dodání bylo také opravdu rychlé, během několika dní jsem měla krém doma a mohla jsem jej začít používat.

 3. Nejzajímavější na tomto krému je, že má obsah kyseliny hyaluronové, kterou vám vlastně na estetické klinice píchnout do rtů injekci. Takže proč se obtěžovat s tím platit o několik tisíc víc, když je to prakticky to samé. Produkt navíc funguje a jsem s ním opravdu velmi spokojená, takže jsem ušetřila několik tisíc korun a to vám nikdy nezapomenu a jsem moc ráda že jsem vás našla.

 4. Koupila jsem to jen na vyzkoušenou, moc jsem od toho nečekala, a o to více jsem teď překvapená. Nejen že funguje přesně tak, jak je popsané na internetových stránkách, funguje mnohem rychleji než jsem čekala. Po několika použití jsem měla rty mnohem plnější, ale také mnohem více hydratované, což mě hodně překvapilo. Rozhodně bych doporučila také ostatním ženám, které touží po tom mít své rty trochu více plnější.

 5. Zpočátku se mi moc nechtělo do toho jít, byl to nový produkt a navíc se objednávat ze stránek, které jsem dříve vůbec neznala. nakonec jsem se ale rozhodla to vyzkoušet a byla jsem moc ráda, protože produkt jsem měla doma během několika dní a hned jsem ji mohla začít používat. Krém WondaLips vám samozřejmě nedá tak kvalitní vyplnění rtů jako estetická klinika, ale rozhodně se tomu blíží. Jsem s tím, jak tento krém funguje velice spokojená a objednala bych znovu.

  • Já jsem na svou stranu zase hodně ráda že jsem mohla krém objednat online a nemusela jsem se někam honit. krém funguje přesně tak, jak je popsáno na těchto internetových stránkách a stejně tak fungovalo také jeho rychlé doručení. Za mne naprostá spokojenost, a to také v souvislosti s tím, že stránky poskytují mnohé informace, které mám běžně lékárna nebo Heureka neřekne.

  • Naprosto souhlasím stránky http://www.wondalips.cz jsou plné důležitých informací, hlavně o složení, které je pro mne jako alergika hodně důležité. Ačkoliv vám velice často silné alergické reakce na většinu produktů, v tomto případě se mi to vůbec nestalo a jsem z toho velmi překvapen a, je to právě tím že produkt má 100% přírodní složení. Jsem spokojená tak s tím jak produkt funguje, a jakou mi dodal plnost do rtů.§

 6. Koupila jsem na vyzkoušenou, abych si potvrdila zda něco takového funguje, a teď už bych nekoupila absolutně žádný jiný produkt. WondaLips je rozhodně nejlepší na trhu, skvělý poměr ceny a kvality a navíc funguje přesně tak, jak má.

 7. Tento produkt je skvělá záležitost za velice příjemné peníze, oproti tomu co bych zaplatila na estetické klinice. Rty mám plnější, ale také mnohem lépe hydratované. Jak se dočtete na internetových stránkách obsahem je prakticky to samé co vám dají do rtů na klinice, a plus k tomu omega-3 a Omega 6 mastné kyseliny, takže za mě opravdu velká spokojenost a Doporučila bych Všem ženám, které zvažují výplň rtů, protože toto skutečně funguje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here